Przejdź do treści

O firmie

Działalność firmy MARTYKON skupia się na wsparciu w pomiarze i optymalizacji procesów w firmach różnych branż Procesy biznesowe to powiązane ze sobą działania lub zadania, które rozwiązują określony problem lub prowadzą do osiągnięcia określonego efektu. W każdej firmie można wyróżnić procesy, ale nie każda firma ma  te procesy wewnętrznie zdefiniowane, dlatego jakakolwiek zmiana jest bardzo trudna bo ma charakter działań intuicyjnych.Wsparcie analityczne i doradztwo jakie oferujemy w zakresie identyfikacji i optymalizacji procesów opiera się na najnowszych, sprawdzonych metodykach pomiaru efektywności  czasu pracy, metodykach zarządzania projektami oraz wieloletnim praktycznym doświadczeniu w zarządzaniu organizacją na różnych szczeblach organizacyjnych i w różnych momentach rozwoju.

Firma MARTYKON jako podstawę działania przyjmuje wsparcie przedsiębiorstw w rozwoju poprzez wskazanie możliwych kierunków usprawnień oraz właściwe wykorzystanie rozwiązań informatycznych.

Naszą dewizą jest hasło: „Zanim wydasz 1zł na dodatkowe systemy informatyczne, sprawdź i zmierz jakich zmian możesz  i musisz dokonać w firmie”

Programy unijne: